У Києві відкрився перший мультибрендовий магазин побутової техніки преміального сегмента MIRS Home (родина Михайленко)

21.09.2021

14 вересня відчинив свої двері MIRS Home — перший у Києві мультибрендовий магазин побутової техніки преміального сегмента. Салон розташовано в Chicago Central House за адресою вул. Антоновича, 44.

MIRS Home ексклюзивно представляє в Україні такі європейські бренди як Liebherr, V-Zug, BORA, DeDietrich, Kuppersbusch, Best Chef, Brandt, Fulgor Milano, Falmec, Blanco, Nivona, Novis, Carerra, Graef. В салоні передбачено зони для тест-драйву техніки, а підбір необхідної комплектації для інтер’єра здійснюють, відштовхуючись від бажаних для клієнта характеристик і не обмежуючись одним брендом. Так, обираючи техніку для своєї кухні, можна скомбінувати парову духову шафу V-Zug та панель для приготування з настільною витяжкою Bora, кавову машину Nivona, а холодильник Liebherr.

«MIRS Home унікальний для українського ринку тим, що в основі його сервісної моделі покладено концепцію гостинності. Ми супроводжуємо гостя на всіх етапах: від знайомства з історією брендів і тест-драйвом новинок до післяпродажних консультацій й допомогою з сервісним обслуговуванням. Наша команда — це не тільки консультанти, а ще й професійні кухарі. Вони допоможуть підібрати техніку згідно з вашими кулінарними уподобаннями, дадуть рекомендації щодо експлуатації та поділяться професійними  секретами», – розповідає про концецію магазину його директор Ольга Лиштва.

MIRS Home — уже четвертий бізнес корпорації MIRS у сфері роздрібної торгівлі. З 1992 року компанія знайомить українського споживача з провідними виробниками посуду, побутової техніки й меблів, дистрибутуючи на ринок понад 400 брендів.

«Ми мріяли про мультибрендовий шоу-рум побутової техніки вже багато років. Бізнес-клімат України нестабільний, але я пишаюся тим, що нам таки вдалося відкрити місце, де кияни зможуть познайомитись з найкращою побутовою технікою Європи. Вже майже 30 років ми ретельно формуємо наш портфель брендів, обираючи новаторів у технологіях, дизайні, користувацькому досвіді. Тепер усі вони зібрані в одному місці», – говорить голова корпорації MIRS Олег Михайленко.