Нова пошта та фонд «Повернись живим» зібрали понад 330 мільйонів гривень на комплексний зв’язок для сил протиповітряної оборони

08.01.2024

Нова пошта задонатила на проєкт 183,6 мільйона гривень: компанія перераховувала на проєкт 10 гривень з кожної посилки відправленої у поштомат чи з поштомата, а також щомісяця окремо робила благодійні внески у підтримку збору. Решта суми зібрана кількома способами: 

Донати українців на рахунок або банку проєкту склали — 118,2 млн грн,донати друзів та партнерів проєкту, серед яких бізнеси та відомі блогери — 26,6 млн грн, купівля мерчу Нової пошти та відправка посилок у пакуванні лімітованої серії – 6,3 млн грн.  Зі слів директора фонду «Повернись живим» Тараса Чмута, цей проєкт підвищує ефективність протиповітряної і протиракетної оборони — від мобільних вогневих груп, батарей зенітних ракетних комплексів, до органів військового управління дивізіонів, полків або бригад. Забезпечення ПВК «Центр» рюкзаками зв'язку, КАЗами, переносними та рухомими командними пунктами дозволить зменшити час від виявлення цілі до її знищення з хвилин до секунд. Усі компоненти проєкту поєднуються між собою, як конструктор.