«Компанія Ензим» (родина Вовк) підтримала ІІІ Міжнародний конкурс скрипалів Олега Криси.

12.11.2019

 

У Львові відбувся ІІІ Міжнародний конкурс скрипалів Олега Криси. Учасниками стали 27 молодих музикантів з 14-ти країн світу: Японія, Південна Корея, Фінляндія, країни Балтії, Малайзія, Нідерланди, Австрія та інші. «Компанія Ензим» втретє підтримує конкурс. Це один з напрямків корпоративної соціальної відповідальності підприємства.

Конкурсна програма складалась з трьох турів, під час яких скрипалі виконували складні твори відомих композиторів. Оцінювали майстерність імениті музиканти та викладачі провідних скрипкових шкіл. На конкурс приїхали молоді виконавці від 15 до 29 років, як професійні солісти, так і студенти найтоповіших навчальних закладів. Це змагання вищого ґатунку, сюди приїжджають скрипалі, які грали в Карнеґі-хол та мають престижні титули. Журі використовують спеціальну бальну систему, яка виключає суб’єктивну оцінку.

Найвищу оцінку за результатами конкурсу журі дали скрипалю з Латвії Євгенію Чеповецкісу. Він отримав освіту у консерваторії Віденського приватного університету та в Університеті музики та виконавського мистецтва в Граці (Австрія). Виступає в країнах Європи з різними оркестрами та є концертмейстером Віденського молодіжного оркестру. Євгеній грає на скрипці Ніколо Аматі (1645 р.), якою був нагороджений як призер Міжнародного конкурсу скрипалів ім. Майкла Хілла.